Güncel Haberler

Enflasyon onları da vurdu… Ünlü isimler halk plajına akın etti

Ünlü isimler tatil için Çeşme'ye akın etti. Ailesiyle birlikte denizi ve güneşi seven ünlü isimler bu yıl ücretsiz plaja gitmeyi tercih etti.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Öykü Karayel – Can Bonomo, Caner Erkin – Şükran Ovalı, Bülent Şakrak – Esra Akpınar ve Özge Özpirinçci – Burak Yamantürk tatil için Çeşme'ye gitti.

Öykü Karayel – Can Bonomo, Caner Erkin – Şükran Ovalı, Bülent Şakrak – Esra Akpınar ve Özge Özpirinçci – Burak Yamantürk aynı halk plajında ​​buluştu.

“GALAM GİBİ”

Denize girmek için Çiftlikköy'e giden ünlüler, tesadüfen aynı yerde olduklarını fark etti. Ünlüler denizde sanki bir galadaymış gibi birbirleriyle sohbet ediyor, kutlama yapıyor ve şakalaşıyorlardı.

KİŞİ 2

GÖRENLER ÇOK ŞAŞIRDI

Çevredeki vatandaşlar pek çok ünlü ismi bir arada görünce şaşkınlık içinde olup biteni anlamaya çalıştı. Bu görüntüler sosyal medyada; “Enflasyon onları da vurdu”, “Ünlüler de halk plajlarında”, “Bu sene tatil zor” gibi yorumlar yaptılar.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dizi setine silahlı saldırı yaşandı... Dizi ekibi ile yayla yönetimi çatıştı!  Dalton'un detayları dikkat çektiDizi setine silahlı saldırı yaşandı… Dizi ekibi ile yayla yönetimi çatıştı! Dalton'un detayları dikkat çekti
Havuz pozları büyük bir olay haline geldi!  Havuz pozları büyük bir olay haline geldi! “Fedon'a bir rakip mi gelecek?”
Yarışırken aşkını ilan etti!  Gizli görüntüler ortaya çıktıYarışırken aşkını ilan etti! Gizli görüntüler ortaya çıktı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking